klinko

zodpovedným prístupom k vašej istote


KLINKO poistenie © 2003 - 2018 Martin Klinko. Všetky práva vyhradené. Martin Klinko, zapísaný v registri finančných agentov a finančných poradcov vedenom Národnou bankou Slovenska pod reg. číslom 181549.

vízia


Na začiatku tu bola vízia pracovať na niečom, čo bude odrazom mojej snahy o lepší výsledok a zanechanie zmeny. Išiel som cestou nezávislosti v snahe priniesť do poisťovníctva kvalitatívne odlišný prístup a vysokú úroveň profesionality. Zameral som sa na vytváranie pridanej hodnoty pre klientov a budovanie dlhodobých vzťahov.


 

 

Začínal som v Generali Poisťovni. Práca v malom tíme s veľkým odhodlaním mi priniesla prvé cenné skúsenosti, úspechy a aj neúspechy, z ktorých som sa snažil získať poučenie, čo treba robiť v obore lepšie.

 

Dostal príležitosť učiť sa v zázemí jednej z najstarších finančných skupín na svete. Tiež som mal možnosť spoznať veľa inšpirujúcich ľudí. Stále viac som si osvojoval odborné vedomosti a naberal cenné skúsenosti. Čítal som veľa inšpirujúcich kníh od Kiyosakiho, Carnegieho a ďalších.  

o mne

 

skúsenosť

 

Vývoj na poistnom trhu, silná konkurencia a snaha vyhovieť náročným smerovala

k osamostatneniu. Zmenil som spôsob spolupráce výhradne iba s jednou poisťovňou a začal som pôsobiť ako univerzálny agent. S administratívnym zázemím spoločnosti Agentúra Zimný, s.r.o. som začal spoluprácu s viacerými poisťovňami.

 

Tento spôsob spolupráce priniesol stále viac potrebnú flexibilitu, nezávislosť a široké možnosti pri výbere vhodných poistných a finančných riešení. Prehľad aktuálnych spolupracujúcich partnerov nájdete tu >>>.

 

  

čo to znamená pre vás?


Ako sa hovorí, nič v živote nie je náhoda a každý píše svoj osobný príbeh.

 

V mojej práci pomáham mojim klientom s ochranou ich hodnôt. Bezpečne ich prevediem analýzou rizík až k výberu vhodného poistenia a poisťovne, čím ušetria svoj čas a môžu sa venovať príjemnejším veciam.

 

Moji zákazníci oceňujú najmä korektnosť, osobný prístup a dlhodobú starostlivosť.


V praxi sa často stretávam, že ľudia narýchlo, na rôznych miestach, uzavrú rôzne, málo výhodné poistky. Či už ide o životné poistenie, poistenie majetku, či auta, vo väčšine prípadov v mojej starostlivosti získali viac istoty za menej peňazí.

 


čo môžete spraviť?

 

Spravte prvý krok na ceste k lepšiemu, osobnejšiemu a efektívnemu poisteniu, ktoré nezaťaží vašu peňaženku. Ponúkam vám zdarma analýzu vašich súčasných poistiek. Sami sa presvedčíte, že spoločne vylepšíme vaše poistenie a vy ušetríte svoje peniaze.

získať analýzu ZDARMA >>

Za prvých 6 rokov som sa vypracoval medzi top obchodníkov v Bratislave. Stal som sa špecialistom na najvyššom stupni kariéry Generali a spravoval som poistný kmeň univerzálnej klientely osôb, korporátnej klientely a aj ako špecialista pre klientov VÚB BANKY.